وبلاگ علمی-آموزشی دکتر مرتضی رجب زاده

۱ مطلب در خرداد ۱۳۹۷ ثبت شده است

به نام خدا

نمرات پایان ترم درس تجزیه و تحلیل سیستم ها را که از سقف 15 محاسبه شده است. می توانید در این فایل ببینید.

نمره تمرین های تحویلی (از سقف 2) و نمره امتحان میان ترم (از سقف سه) به این نمره اضافه می شود و نمره نهایی ثبت می شود. باوجود ساده تر بودن امتحان نسبت به سال های قبل و کم تر بودن مباحث تدریس شده، متاسفانه سطح نمرات از میانگین سال های قبل خیلی پایین تر بوده است. باتوجه به این که نمراتِ پایین اصول اولیه درس را بلد نبوده اند، به نمره نهایی، پس از جمع شدن ریزنمرات، ارفاق خیلی زیادی انجام نخواهد شد.


به احتمال خیلی زیاد در روز دوشنبه 28 خردادماه ساعت 10:30 الی 11:30 پس از امتحان پردازش سیگنال، در اتاق خودم در گروه برق ساختمان امام رضا علیه السلام برای مشاهده برگه امتحانی حضور دارم. در صورت حضور، خبر قطعی حضورم را در کانال مدیریت کلاس ها اعلام می کنم.


به دلیل تعداد زیاد دانشجویان در کلاس، به اعتراضات به نمره، فقط در جلسه حضوری رویت برگه و یا ازطریق سامانه گلستان، پاسخ داده خواهد شد.به روزرسانی شده سه شنبه 29 خرداد

ریزنمرات کامل در این فایل قابل مشاهده است.

روز دوشنبه 28 خرداد از ساعت 11 الی 17 برای رویت برگه های امتحانی پایان ترم و میان ترم در اتاق حضور داشتم.

ارفاق عمومی، در طراحی سوالات ساده انجام شده است. برگه ها نیز با ارفاق تصحیح شده است. به صورت خاص نیز، دانشجویانی که غیبتشان از حد مجاز رد شده است، حذف نشده اند. به دانشجویانی که غیبت کمی داشتند نیز به صورت ارفاقی یک نمره برایشان لحاظ شده است.

در نمره تمرین، فقط نمره آقای شایسته منظور شده است. نمره تمرینی که من محاسبه کردم، به دلیل این که دانشجویان تمرین ها را مرتب تحویل نمی دادند، از نمره ایشان کمتر است. به همین دلیل برای ارفاق، نمره خودم را تاثیر نداده ام.

نمره تمرین قابل تغییر نیست.

 

به روزرسانی شده چهارشنبه 6 تیر

به همه دانشجویان ارفاق متناسب با سطح نمره شان انجام و نمره نهایی شد. نمرات بالای هشت قبول شدند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۶ خرداد ۹۷ ، ۱۸:۰۶
مرتضی رجب زاده